اخبار شرکت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را سال «مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند و فرمودند: در بیمه شاخص ما شاخص خوبی است.

مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان در پیام نوروزی ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان در بهار امسال، نوشت: عید نوروز یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانیان و جلوه‌ای از فرهنگ و سنت مردم و بهانه‌ای برای صلح و دوستی و همدلی و مهربانی است و با احسن الحال به استقبال سال نو می‌رویم.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در پیامی از مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان تقدیر و تشکر کرد و نوشت: نیل به آرزوهای بزرگ نیازمند عزم راسخ و اراده استوار ایرانی است که با سعی مخلصانه خویش گام در جهت عظمت این مرز و بوم بر می‌دارند.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران به موجب حکمی سید محمد حسینیان آهنگری را به عنوان عضو هیات مدیره شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان به نمایندگی از شرکت آتیه سازان حافظ منصوب کرد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران به موجب حکمی داریوش برادران پویا را به عنوان عضو هیات مدیره شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان به نمایندگی از شرکت فارماشیمی منصوب کرد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: طرح نسخه الکترونیک مهمترین گام در الکترونیکی کردن خدمات نظام سلامت بود که در آینده نیز فواید زیادی از آن خواهیم دید و شکل جدید نسخه الکترونیک که مشکلات قبلی در آن برطرف شده، رونمایی می‌شود.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از تحقق ۹۸ درصدی نسخه نویسی تمام الکترونیک در کشور خبر داد و گفت: در حال حاضر طبق آمارها ۱۰۳ هزار و ۹۹۰ پزشک به صورت تمام الکترونیک و نزدیک به ۹ هزار پزشک به صورت نیمه الکترونیک به سازمان بیمه سلامت نسخه ارسال می‌کنند.

مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان، سال‌روز تاسیس این شرکت را به اعضای محترم هیات مدیره، معاونین، مدیران و کارکنان تبریک گفت.

اعضای هیات مدیره سازمان بیمه سلامت ایران و مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان از شرکت داروسازی فارماشیمی بازدید کردند.

مدیرکل آمار و مهندسی اطلاعات سازمان بیمه سلامت ایران از نسخه نویسی الکترونیکی ۸۹ هزار پزشک در مهر ماه امسال خبر داد و گفت: فقط ۳ درصد نسخه‌های ورودی به سازمان بیمه سلامت به صورت کاغذی است که به شکل نیمه الکترونیکی وارد می‌شود.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: بدون تردید حمایت‌های مجلس و پایداری بیمه سلامت در اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیکی بی تاثیر نبود و تا زمانی که زیرساخت‌های الکترونیکی در کشور مستقر نشود، نمی‌توان طرحی را به درستی و کامل اجرا کرد.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از اقدامات موثر بیمه سلامت در اتصال به پنجره واحد دولت هوشمند خبر داد و گفت: تا پایان مهر ماه سال جاری سه خدمت دیگر بیمه سلامت به پنجره واحد دولت هوشمند متصل می‌شود.

با حکم مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان، محمود دیانتی به عنوان سرپرست مدیریت حقوقی و امور قراردادهای این شرکت منصوب و از بهروز میرزا آقایی تقدیر و تشکر شد.

با حکم مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، ذوالفقار یزدانمهر به عنوان عضو هیات مدیره شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان به نمایندگی از شرکت بازرگانی خدمات درمانی ایران منصوب شد.
مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان در پیامی، درگذشت والده مکرمه مدیرعامل سازمان بیمه سلامت را تسلیت گفتند.

مدیرکل بیمه گری سازمان بیمه سلامت گفت: بعد از حذف دفترچه‌های کاغذی با توجه به این‌که نیازی به مراجعه حضوری برای تمدید دفترچه نبود، تمدید اعتبار بیمه‌ای به صورت الکترونیک انجام می‌شود و از ابتدای سال تاکنون بیمه بیش از ۲۴ میلیون نفر از همین طریق تمدید شده است.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ با حضور کلیه صاحبان سهام، اعضای هیأت مدیره شرکت، حسابرس و بازرس قانونی شرکت و نمایندگان اداره کل مجامع، شرکت‌ها و حسابرسی داخلی سازمان بیمه سلامت در محل سازمان بیمه سلامت ایران تشکیل شد.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: نسخه الکترونیک از زیرساخت‌های اصلی طرح دارویار است و اگر نسخه الکترونیک نبود، امکان اجرای طرح را نداشتیم، با نسخه الکترونیک قیمت‌ها را در سیستم اصلاح می‌کنیم و امکان افزایش سهم بیمه و یارانه فراهم است.
رییس انجمن فیزیوتراپی ایران گفت: در طول یک سال گذشته و به تدریج با اجرای طرح نسخه الکترونیک، روز به روز پرداخت‌های سازمان بیمه سلامت ایران به روزتر شد و در حال حاضر در اغلب استان‌ها مطالبات اردیبهشت ماه نیز دریافت شده است.

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران از رایگان بودن پوشش بیمه‌ای برای سه دهک نخست جامعه خبر داد و گفت: افراد فاقد پوشش بیمه درمانی برای بهره مندی از خدمات بیمه سلامت به سامانه شهروندی این سازمان مراجعه کنند.

12