مدیرکل بیمه‌گری و درآمد سازمان بیمه سلامت مطرح کرد:

اطلاع‌رسانی پیامکی بیمه سلامت درباره زمان اتمام پوشش بیمه‌ای

اطلاع‌رسانی پیامکی بیمه سلامت درباره زمان اتمام پوشش بیمه‌ای
تاريخ:دوم بهمن 1401 ساعت 16:09   |   کد : 20139   |   مشاهده: 2953
مدیرکل بیمه‌گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران از ارسال پیامک زمان اتمام پوشش بیمه برای بیمه شدگان این سازمان خبر داد و گفت: افراد می‌توانند با مراجعه به پنل شهروندی سازمان بیمه سلامت نسبت به تمدید بیمه‌ای خود اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان به نقل از پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت، حنان حاج محمودی گفت: در راستای اطلاع رسانی وضعیت پوشش بیمه‌ای افراد، سازمان بیمه سلامت ایران از ماه گذشته اقدام به ارسال سیستمی پیامک به افرادی که طی هفته آینده اعتبار پوشش بیمه آنها به اتمام می‌رسد، کرده است. این افراد می‌توانند با مراجعه به پنل شهروندی سازمان بیمه سلامت نسبت به تمدید بیمه‌ای خود اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه تمدید اعتبار برای بیمه شدگان سه دهک اول صندوق همگانی، صندوق روستاییان، سایر اقشار و کارکنان دولت به صورت سیستمیک و بدون نیاز به مراجعه به سامانه‌های سازمان صورت می‌گیرد، افزود: ارسال این پیامک بیشتر برای صندوق ایرانیان که می‌بایست در پرداخت حق بیمه مشارکت داشته باشند، کاربرد دارد.

او تاکید کرد: همچنین برای برخی گروه‌ها که به صورت سیستمیک تمدید نمی‌شوند، به عنوان مثال فرزندان و افراد تبعی دو کارکنان دولت (فرزندان بالای 18 سال) این اطلاع رسانی مفید خواهد بود.

http://www.icmsio.ir/News/1/20139

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان